KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12804338
nr 1280 4338
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st, Fåglar. Signerad. Motivet: 35x27 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:02:45
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind